Piedāvājam ieskatīties Litija dziļizlādes akumulatoru sortimentā un aplūkot to galvenās īpašības, kuras padara šī tipa akumulatorus uzticamus un ilgspējīgus. Kādi ir ieguvumi iegādājoties Litija akumulatoru un kā tos vislabāk lietot ikdienā? Par to visu centīsimies aprasktīt šajā rakstā. 

Mūsu veikalos pieejami LiFePO4 dziļizlādes akumulatori ar 12,8V un 25,6V spriegumiem, kas arī ir visbiežāk izmantotie klientu vidū. Akumulatori ir krietni vieglāki, nekā ierastie skābes vai AGM/GEL tipa akumulatori. Neskatoties un vieglāku svaru akumulatoru ražotāji spējuši saglabāt pietuvinātus vai pat mazākus (atkarīgs no akumulatora modeļa) fiziskos izmērus, kas ļauj vieglāk pielāgot un pāriet klientam uz litija akumulatoriem. 

Lielākais ieguvums izvēloties LiFePO4 akumulatorus būs to ciklu skaits jeb dzīves mūžš ko tie piedāvā! Šādiem akumulatoriem ciklu skaits sākas no 3000 un uz augšu atkarīgs no konkrētā modeļa. Daļai litija tipa akumulatoru arī tiek iebūvēts vadības panelis ar kura palīdzību var sekot līdzi uzlādes līmenim, jaudai, kas tiek atdota no akumulatora un citiem parametriem. Šis BMS akumulatora vadības panelis nodrošina aizsardzību pret akumulatora padziļinātu izlādi un neļauj akumulatoram pārlādēties. 

Iesakām lietojot šos akumulatorus veikt atbilstošas izlādes, kā to nosaka ražotājs datu lapā. Iesakām ik pēc 3 mēnešiem veikt akumulatora uzlādi, lai uzglabāšanas periodā visi esošie jaudas parametri kas ir iestrādāti tiktu saglabāti un netiktu pasliktināti! Ieteicami pirms lietošanas iepazīties ar akumulatora modeļa datu lapu, kur precīzi tiek aprakstītas īpašības, jaudas un cita svarīga informācija! Ja lietošanas laikā rodas kādi jautājumi piedāvājam sazināties ar kādu no mūsu veikaliem, lai mēs spētu atrisināt radušos jautājumus. 

Aicinam aplūkot kategoriju Slodzes akumulatori, kur variet aplūkot mūsi LiFePO4 akumulatoru sortimentu. 

Litija akumulatorus apskati šeit: https://akumulatorucentrs.lv/produkta-kategorija/slodzes-dzilizlades-akumulatori/slodzes_dzilizlades_akum_akumulatora_tips-lifepo4/

Jautājumu gadījumā aicinam sazināties ar mūsu veikaliem Rīgā: https://akumulatorucentrs.lv/kontakti/