Sīkdatnes

Kas mēs esam?

Mūsu tīmekļa vietnes adrese ir:
https://www.akumulatorucentrslatvia.lv

Uzņēmuma dati:

Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Akumulatoru centrs Latvia”
Tiesiskā forma: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
Reģistrācijas datums: 29.04.2014 
Reģistrācijas numurs: 40103784661
SEPA identifikators: LV64ZZZ40103784661
PVN maksātāja numurs: LV40103784661
Juridiskā adrese: Rīga, Bieķensalas iela 36, LV-1004

Apskatiet visus mūsu datus LURSOFT.LV

Sīkdatņu apstrāde

Akumulatoru Centrs Latvia tīmekļa vietne (interneta veikals) var izmantot sīkdatnes. Akumulatoru Centrs Latvia tīmekļa vietnē (interneta veikals) var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko Akumulatoru Centrs Latvia nenes atbildību.
Apmeklējot Akumulatoru Centrs Latvia tīmekļa vietni (interneta veikalu) lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un tiem piekrīt. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.
Akumulatoru Centrs Latvia interneta veikalā (tīmekļa vietnē) tiek izmantoti sīkfaili, identificējot lietotājus kā unikālas, bet anonīmas personas. Sīkfailu lietošana palīdz uzlabot sniegtos pakalpojumus, piemēram, saglabājot Klienta apskatīto preču sarakstu. Sīkfailu lietošana palīdz reģistrēt apmeklētāju skaitu un apkopot statistiku un informāciju par apskatīto preci vai pirkumiem. Visi šie dati tiek apkopoti anonīmi, tas nozīmē, ka mēs nevaram savienot datus ar individuālu lietotāju vai autentificētu lietotāju, kas pieteicies vietnē ar mūsu tiešsaistes autentifikācijas pakalpojumu.