Tuvojoties pavasarim Mēs atkal sākam sagatavot savus transportlīdzekļus pēc garā ziemas sezonas perioda. Viens no būtiskākajiem elementiem, kas nepieciešams drošai un uzticamai braukšanai, ir akumulators darba gatavībā. Pirms pavasara sezonas sākšanās, ir svarīgi veikt ieziemoto akumulatoru pārbaudi un, ja nepieciešams, uzlādēt tos. Akumulatoru Centrs piedāvā pakalpojumu, kurā nosrošināsim visas nepieciešamās pārbaudes un uzlādēsim tavu uzticamo akumulatoru. Pēc šī pakalpojuma jūsu akumulators būs gatavs jaunajai sezonai. 

Ko mēs spējam nodrošināt pārbaudes laikā?

  1. Pārbaude

Pēc ziemas sezonas var gadīties, ka akumulators ir zaudējis daļu no savas jaudas vai ir nonācis situācijā, kurā ir nepieciešama uzlāde. Pēc pārbaudes, jūs zināsiet akumulatora stāvokli un tā gatavību gaidāmajai sezonai.

  1. Slodzes Pārbaude

Mēs veiksim slodzes pārbaudi, lai novērtētu akumulatora stāvokli un jaudu. Šī pārbaude palīdzēs identificēt potenciālas problēmas vai bojājumus, kas varētu ietekmēt uzticamu akumulatora darbību. 

  1. Uzlādes Pakalpojums

Ja pārbaudītais akumulators ziemas periodā būs zaudējis savu uzlādes līmeni un daļu no jaudas, tad uzlādēsim to, lai tas ir pilnībā uzlādēts ar maksimālajiem jaudas parametriem. Izmantojot profesionālus lādētājus nodrošinam stabilu strāvas padevi lādēšanas procesa laikā.

  1. Sagatavosim Akumulatoru Pavasara sezonai

Uzticot savu ieziemoto akumulatoru mums, jūs variet būt drošs, ka tas būs pareizi sagatavots pavasara sezonai. Arī jūs konsultēsim un ieteiksim praktiskus ieradumus, kā paildzināt esošā akumulatora dzīvi.

Gaidīsim jūs mūsu veikalos uz akumulatoru pārbaudi pirms sezonas sākuma!

Veikals pie T/C Riga Plaza, Bieķensalas iela

mob.t - 25414414

Veikals pie T/C Domina, Kroņu iela 23d

mob.t - 20009068

Kontaktu sadaļa un darba laiki atrodami ŠEIT

Gaidīsim jūs kādā no veikaliem!