BLOGS

Datums:

Vēlamies informēt, ka mūsu interneta veikalā www.akumulatorucentrs.lv un mūsu klātienes veikalos pieejami moto akumulatori, kas īpaši paredzēti motocikliem ar izteikti lielākām vibrācijām. Populārs šo akumulatoru pielietojums ir īpaši Harley-Davidson motocikliem, kuriem šo modeļu akumulatori ir piemēroti.

Jautāsiet ar ko šie akumulatori izceļas?! Tie ir tādi paši GEL akumulatori, bet ir īpaši ar atšķirīgo korpusu, klemmju izskatu un plašu augstumu. Akumulatori par kuriem stāstam ir dažādos izmēros un pieder pie moto akumulatoru grupas.

Lielākie ieguvumi ko sniedz šie akumulatori:

  • Akumulators ir gatavs lietošanai
  • Piemērotas klemmes priekš Harley-Davidson motocikliem
  • Samazināta plašu sulfatizēšanās
  • Piemērots aukstiem laikapstākļiem
  • Garāks kalpošanas laiks
  • Noturīgāks korpuss pret vibrācijām
  • Paaugstināta starta strāva
  • Paaugstināts plašu augtums (skatīt attēlā NR 1.)

Jautājiet pēc šiem akumulatoriem jebkurā no mūsu veikaliem vai pasūtiet tos mūsu mājaslapā!

Linki uz minētājiem produktiem:

https://akumulatorucentrs.lv/fulbat-fhd14hl-bs/

https://akumulatorucentrs.lv/fulbat-fhd20hl-bs/

https://akumulatorucentrs.lv/fulbat-fhd30hl-bs/

Attēls NR 1.

Datums:

Piedāvājam plašu klāstu ar motociklu akumulatoriem. Mūsu piedāvājumā ir skābes, AGM un GEL tehnoloģiju akumulatori, kā arī litija (LiFePO4) akumulatori ar īpaši mazu svaru un augstām starta strāvām, kas piemēroti motosporta braucējiem un citiem entuziastiem.

Katram klientam cenšamies atrast vispiemērotāko akumulatoru, ja arī nav skaidrs kāds akumulators jums nepieciešams, centīsimies rast risinājumus jebkurām vajadzībām.

Apciemot mūs varat abos Rīgas veikalos Bieķensalas ielā 36 pie T/C Riga Plaza un Kroņu ielā 23d pie T/C Domina, kā arī Liepājas veikalā Zemnieku ielā 1.

Kontakti jautājumiem: ŠEIT

#FULBAT #BSBATTERY #EXIDE #LANDPORT #YUASA #VARTA

Datums:

Katram no mums dzīvē var pienākt brīdis, kad esošais auto akumulators ir jānomaina pret jaunu. Šādos brīžos ir svarīgi neapjukt daudzos akumulatoru piedāvājumos un veidos. Piedāvājam ielūkoties nelielā ieskatā kā drošā un pašam saprotamā veidā izvēlēties savu jauno akumulatoru iecerētajam transportlīdzeklim.

Svarīgākais ar ko sākt sava akumulatora iegādi būtu parliecināties par sava transportlīdzkļa tehniskajiem datiem, kuri norādīti jūsu tehniskajā pasē. Kad tie ir iegūti seko nākamais solis: Akumulatora izmēru noskaidrošana! Uzreiz varam teikt, ka tos var iegūt dažādos veidos! Pirmais veids meklēt internetā izmantojot kādu visiem labi zināmo auto akumulatoru ražotāju Varta, Exide u.c interneta katalogus, kur uzreiz piedāvās jums izmēros piemērotus akumulatorus. Šis būs pats vieglākais, bet tajā pašā laikā nedaudz nepārliecinošs veids kā noteikt kāds akumulators ir jūsu tehnikai. Jo ne vienmēr katalogi norāda visslabāko akumulatora izvēli, ko ielikt jūsu automašīnā, motociklā vai busiņā. Mūsu skatījumā šo metodi apvienojot ar fizisku esošā jeb vecā akumulatora izmēra un tipa noskaidrošanu var iegūt ļoti precīzu informāciju kāda akumulatora meklējumos esiet!

Šie ir galvenie divi soļi, lai izvēlētais akumulators nebūtu pavisam neatbilstošs jūsu automašīnai. Protams nākamie jautājumi uz kuriem variet sagatavoties tālāk veicinās piemērotāku akumulatora izvēli jūsu vajadzībām un pielietojumam, lai jūs atrastu piemērotāko akumulatoru jūsu transportlīdzeklim.

Cik bieži tiek braukts ar transportlīdzekli?

Akumulatoram patīk, ja tas tiek lietots regulāri! Ja ir situācijas, kad automašīna biežāk gaida braukšanas reizi nekā pārvietojas pa ielām, tad varbūt izvēloties augstāko sēriju akumulatorus neiegūsiet jeb nespēsiet izmantot to dotās priekšrocības. 

Cik gari braucieni tiek veikti vidēji?

Ja ikdienas braukšana ir pa pilsētas ielām ar salīdzinoši īsiem pārbraucieniem ieteicami izvēlēties augstāko sēriju akumulatorus, kuri parasti ir ar ātrāku uzlādi un labāku vibrāciju izturību.

Šī mūsuprāt ir apkopotā minimālākā informācija ar kuru jāpietiek, lai ar nelielu veikalnieku palīdzību atrastu sev piemērotu akumulatoru! Ja šis likās noderīgi droši nospied uz sirsniņas tepat raksta beigās!:)