Noco Genius Palaidēji jūsu transportlīdzeklim

NOCO Genius palaidēji ir iecienīti mūsu klientu vidū. Tie spēj palīdzēt jūsu transportlīdzklim brīžos, kad esošā akumulatora spriegums ir zems vai arī tam pietrūkst izejošie parametri, lai iegrieztu / piestartētu dzinēju! Šajā ierakstā apskatīsim kādas ir šo palaidēju īpašības un kāds ir to aprīkojums. 

Drošs un Ērts Palīgs

NOCO Genius palaidēji ir paredzēti, lai piedāvātu ātru un drošu startēšanu. NOCO modernās tehnoloģijas nodrošina drošu lietošanu, novēršot strāvas svārstības un ļaujot ērti piestartēt jūsu transportlīdzekli. Aprīkots ar īssavienojumu aizsardzību, lai nejauši neizveidotos bīstamas dzirksteles nepareizi savienojot to ar akumulatoru.

Iespējas to viegli uzglabāt un pārvietot

Viena no NOCO Genius palaidēju priekšrocībām ir to kompaktais izmērs. Kompakts un viegls dizains ļauj izmantot palaidēju jebkurā laikā un vietā. Tas ir īpaši noderīgi ceļojot, esot kempingā vai vienkārši atrodaties tālākā vietā no elektrības avota.

Vairākas ispējas tā izmantošanai

Šie produktii nav tikai par palaišanu. Visi modeļi piedāvā papildu funkcijas, piemēram, USB izvades, kas ļauj uzlādēt jūsu ierīces. Tas padara tos par praktisku līdzekli, lai uzturētu savu elektroniku darba kārtībā pat ārkārtas situācijās. Tam ir iebūvēts LED apgaismojums, lai atvieglotu lietošanu dienas tumšajā laikā.

Automātiska Aizsardzība

Palaidēji ir aprīkoti ar automātisku aizsardzību pret pārlādi, īssavienojumiem un citām elektriskām problēmām. Tas nodrošina drošu lietošanu un pasargā jūsu transportlīdzekli no potenciālajiem bojājumiem.

Vienkārša lietošana

Izveidotā vienkāršā lietošana padara NOCO Genius palaidējus piemērotus gan pieredzējušiem automehāniķiem, gan tiem, kuriem nav plašas tehnikas zināšanu. Ar ērtu vadības paneļa integrāciju un skaidrām norādēm jūs varat būt drošs, ka palaidēju varēsiet izmantot efektīvi.

Apskatiet šos palaidējus visos mūsu veikalos!

Palaidēji ir pieejami arī mūsu e-veikalā:

GB20 - https://akumulatorucentrs.lv/noco-genius-gb20-400a-li-ion/

GB40 - https://akumulatorucentrs.lv/noco-genius-gb40-1000a-li-ion/

GB50 - https://akumulatorucentrs.lv/noco-genius-gb50-1500a-li-ion/

GB70 - https://akumulatorucentrs.lv/noco-genius-gb70-2000a-li-ion/

GB150 - https://akumulatorucentrs.lv/noco-genius-gb150-4000a-li-ion/

GBX150 - https://akumulatorucentrs.lv/noco-genius-gbx155-12v-4250a-li-ion/

Ja rodas kāds jautājums sazinies ar mums un mēs ar prieku uz tiem atbildēsim!

Kontakti atrodami ŠEIT