AKUMULATORU CENTRS LATVIA

Mūsu produktu klāstā ir daudz dažādi un specifiski akumulatori, kā auto akumulatori un moto akumulatori, tā arī piedāvājam akumulatorus laivām, elektro pacēlājiem, stabelētājiem, dzīvojamiem kemperiem, dārza, celtniecības un telpu uzkopšanas tehnikai, medicīnas aparatūrām, invalīdu ratiņiem, bērnu rotaļlietām, telekomunikāciju un apsardzes sistēmās utt.

Visa veida un tipa akumulatoru baterijas: Startera, Želejas, AGM-tehnoloģiju, Vilkmes/Cikliskie, Spēka/Lēnas izlādes, litija akumulatori.

ac logo 3d
akumulatoru-centrs-ikona-1

Mūsu mērķis

Mūsu mērķis ir piedāvāt saviem klientiem produktu par iespējami labāko cenu attiecībā pret augstu kvalitāti. Ja Jums ir nepieciešams akumulators mēs noteikti varēsim un būsim priecīgi Jums palīdzēt!

akumulatoru-centrs-ikona-2

Mūsu vērtības

Mūsu svarīgākās vērtības apkopo vairākas nozīmīgas īpašības: precizitāte, mērķtiecība, izpalīdzība. Šīs ir mūsu dominējošās īpašības, ar kurām sagaidam klientus mūsu veikalu filiālēs.

akumulatoru-centrs-ikona-3

Mūsu risinājums

Piedāvājam plašu produktu klāstu, veicam akumulatoru maiņas, ražojam elementu blokus no dažādiem elementiem, kā arī veicam konsultācijas telefoniski.

Mūsu veikali Latvijā