Dzirdes aparātu baterijas no ražotāja Rayovac. Baterijas ražotas Vācijā. Baterijas ir kvalitatīvas un uzticamas, kas sniedz netraucēti baudīt ikdienas gaitas nedomājot par baterijas nomaiņu. 

Neatkarīgi no tā, vai jums ir ausīs ievietojamie (ITE), aizauss (BTE) vai ausī ievietojamie (ITC) dzirdes aparāti, Rayovac Zin-Air baterijas ir saderīgas ar dažādiem dzirdes aparātu modeļiem. Baterijas tiek piedāvātas vairākos izmēros: 13 (Oranža krāsa), 10 (Dzeltena krāsa), 312 (Brūna krāsa), 675 (Zila krāsa). Izbaudiet izcilu veiktspēju neatkarīgi no jūsu vēlamā dzirdes aparāta stila un parametriem. Šīs baterijas ar precīzu 1,45 V spriegumu nodrošina jūsu dzirdes aparātiem pastāvīgu jaudu, ļaujot baudīt izteiksmīgu, skaidru skaņu visas dienas garumā.

Bateriju nomaiņa dzirdes aparātos var būt nogurdinošs uzdevums, īpaši cilvēkiem ar ierobežotu veiklību. Tomēr Rayovac Zin-Air akumulatoriem ir lietotājam draudzīgs dizains, kas atvieglo uzstādīšanu. Vienkārši noņemiet cilni, ievietojiet akumulatoru dzirdes aparātā, un jūs varat sākt. Vairs nav jāmācās un jātērē laiks!

Ražotājs padomājis, ka katra cilvēka dzirdes vajadzības ir unikālas, tāpēc Rayovac ir pielāgojis savus Zin-Air baterijas dažādām vidēm. No klusām sarunām mājīgās kafejnīcās līdz dzīvīgām ģimenes sapulcēm – šīs baterijas ir paredzētas, lai optimizētu jūsu dzirdes pieredzi dažādos iestatījumos.

Iegādājies dzirdes aparātu baterijas veikalos uz vietas pie T/C Riga Plaza, Bieķensalas ielā 36 vai pie T/C Domina Kroņu ielā 23D, un internetveikalā akumulatorucentrs.lv