Tips: Inverters + Lādētājs

Maksimālā jauda: 2800W

Svars: 10.2 kg

Preces Parametri Izmēri (mm)
12 V Garums: 470
1600VA Platums: 265
Rozetes izeja Augstums: 120

Pilno produkta datu lapu meklē ŠEIT

Noskaidrot par pieejamību ŠEIT

970,00

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

Apraksts

Inverters Victron Energy Multiplus 12V 1600VA ir uzticams un daudzpusīgs barošanas risinājums, kas paredzēts ārpus tīkla rezerves barošanas ierīcēm. Ar izejas jaudu 1600VA, šis inventris var nodrošināt nepārtrauktu strāvas padevi jūsu patērētājiem un elektroierīcēm. Šī invertera sērija piedāvā izturīgu korpusu un ērtu pieslēgšanos tam! Spēcīgs inverteris, lādētājs un strāvas pārveidotājs viss vienā izturīgā korpusā. Ar šīm īpašībām inverters nodrošinās ērtu lietošanu un uzticamu sniegumu. 

Victron Energy Multiplus invertera tīrā sīnusa viļņa izeja garantē tīru un stabilu jaudu, radot piemērotus apstākļus jutīgām elektroierīcēm. Vai nu jums ir nepieciešams darbināt mājsaimniecības vajadzībām vai darbināt ofisa aprīkojumu, vai veikt uzlādes jūsu elektroierīcēm, Multiplus 1600VA inverters jums nodrošinās uzticamu un stabilu enerģijas piegādi.  

Aprīkots ar inteliģentu akumulatora vadības sistēmu, Multiplus inverters izlīdzsvaros akumulatora lādēšanu un pagarina akumulatora kalpošanas laiku. Inverters atbalsta vairākus akumulatora tipus, skābes, AGM/GEL, un Litija akumulatorus. Šis aprīkojums ļauj izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotāko akumulatoru. 

Inverterī arī ir iebūvēti vairāki aizsardzības mehānismi, lai aizsargātu jūsu aprīkojumu un akumulatoru. Modelis piedāvā aizsardzību pret pārlādi, īssavienojumu aizsardzību, un maksimālās temperatūras aizsardzību, nodrošinot jūsu ierīčēm un akumulatoriem drošību un ilgmūžību. Ar Multiplus inverteri jūs variet pārskatīt un kontrolēt viegli jūsu enerģijas sistēmu. 

Inverters ir saderīgs ar Victron Energy kontroles un pārlūkošanas produktiem, ļaujot jums piekļūt tiešsaistes datiem un pielāgot iestatijumus ar sava viedtālruņa vai datora palīdzību.

Papildu informācija

Svars 10,2 kg
Dimensijas 47 × 26,5 × 12 cm

Saistītie produkti

Jums arī varētu patikt…