Energizer AAA Lithium

Tips: Lithium

Preces Parametri Izmēri (mm)
Spriegums: 1.5 V Garums: 50.5mm
Svars: 16g Diametrs: 14.5mm

2,40

Noliktavā

Apraksts

Nekas nepārsniedz Energizer® Ultimate Lithium ™ AAA baterijas. Energizer® Ultimate Lithium ™ baterijas ir ne tikai # 1 visilgāk lietojamās AAA baterijas … tām ir noplūdes izturība un veiktspēja ekstremālās temperatūrās (-40 ° C līdz 60 ° C). Lai jūsu iecienītākās ierīces darbotos maksimāli efektīvi, darbam, atpūtai un mājām ir nepieciešamas Energizer® Ultimate Lithium ™ baterijas. Energizer Ultimate Lithium ™ akumulatori ir 100% necaurlaidīgi *

Mājas

Uzņemot atmiņas ar digitālo fotokameru, aizsargājot māju ar drošības sistēmu vai viedām durvju slēdzenēm, regulējot mājas temperatūru ar bezvadu termostatu, sveicot viesus ar bezvadu durvju zvaniem vai pārvaldot ar tālvadību vadītās mājas ierīces, vēlaties iegūt pasaules augstākās enerģijas AAA / AAA baterijas. Skatiet Energizer® Ultimate Lithium ™ baterijas kā būtiskus produktus viedai mājai.

Atpūta

Patīk kempings, makšķerēšana vai medības? Vai datorspēles ir daļa no tavas atpūtas? Neatkarīgi no tā, vai atpūties brīvā dabā ar rokas GPS, vai telpās ar spēļu kontrolieri vai spēļu sistēmu, Energizer® Ultimate Lithium ™ akumulatori palīdz jums ilgāk darboties ar savām iecienītākajām aktivitātēm.

Darbs

Neatkarīgi no tā, vai to lieto bezvadu pelē, jaudīgam LED apgaismojumam, lāzera līmeņa vai radžu meklētājam, Energizer® Ultimate Lithium ™ akumulatori palīdz jums palikt ieslēgtiem darbā.

Alternatīvie kodi: AAA, L92, LR03.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Energizer AAA Lithium”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *