Tips: Inverters + Lādētājs

Maksimālā jauda: 900W

Svars: 4.4 kg

Preces Parametri Izmēri (mm)
12 V Garums: 311
500VA Platums: 182
Rozetes izeja Augstums: 100

Pilno produkta datu lapu meklē ŠEIT

512,00

Maksā pa daļām 3x 170,67 bez pārmaksas!

Noliktavā

Apraksts

Inverters Victron Energy Multiplus 12V 500VA ir uzticams un daudzpusīgs barošanas risinājums, kas paredzēts ārpus tīkla rezerves barošanas ierīcēm. Ar izejas jaudu 500VA, šis inventris var nodrošināt nepārtrauktu strāvas padevi jūsu patērētājiem un elektroierīcēm. Šī invertera sērija piedāvā izturīgu korpusu un ērtu pieslēgšanos tam! Spēcīgs inverteris, lādētājs un strāvas pārveidotājs viss vienā izturīgā korpusā. Ar šīm īpašībām inverters nodrošinās ērtu lietošanu un uzticamu sniegumu. 

Victron Energy Multiplus invertera tīrā sīnusa viļņa izeja garantē tīru un stabilu jaudu, radot piemērotus apstākļus jutīgām elektroierīcēm. Vai nu jums ir nepieciešams darbināt mājsaimniecības vajadzībām vai darbināt ofisa aprīkojumu, vai veikt uzlādes jūsu elektroierīcēm, Multiplus 500VA inverters jums nodrošinās uzticamu un stabilu enerģijas piegādi.  

Aprīkots ar inteliģentu akumulatora vadības sistēmu, Multiplus inverters izlīdzsvaros akumulatora lādēšanu un pagarina akumulatora kalpošanas laiku. Inverters atbalsta vairākus akumulatora tipus, skābes, AGM/GEL, un Litija akumulatorus. Šis aprīkojums ļauj izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotāko akumulatoru. 

Inverterī arī ir iebūvēti vairāki aizsardzības mehānismi, lai aizsargātu jūsu aprīkojumu un akumulatoru. Modelis piedāvā aizsardzību pret pārlādi, īssavienojumu aizsardzību, un maksimālās temperatūras aizsardzību, nodrošinot jūsu ierīčēm un akumulatoriem drošību un ilgmūžību. Ar Multiplus inverteri jūs variet pārskatīt un kontrolēt viegli jūsu enerģijas sistēmu. 

Inverters ir saderīgs ar Victron Energy kontroles un pārlūkošanas produktiem, ļaujot jums piekļūt tiešsaistes datiem un pielāgot iestatijumus ar sava viedtālruņa vai datora palīdzību.

Papildu informācija

Svars 4,4 kg
Dimensijas 32 × 18,2 × 12 cm