Svars: 0.9 kg

Preces Parametri Izmēri (mm)
24/48 V Garums:78
400A Platums: 102
Augstums:110

Pilno produkta datu lapu meklē ŠEIT

Noskaidrot par pieejamību ŠEIT

366,00

Maksā pa daļām 3x 122,00 bez pārmaksas!

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

Apraksts

Victron Energy Cyrix-i intelligent combiner 24/48 400A. Relejs priekš tjaunots modelis, kas uzlabojis vairākas savas īpašības.

Viedā akumulatora uzraudzība, lai novērstu nevēlamu pārslēgšanos.

Daži akumulatoru releji atvienos akumulatorus īsas, bet lielas strāvas slodzes gadījumā. Relejam varētu arī neizdoties pievienot lielu, bet izlādējušos akumulatoru, jo līdzstrāvas spriegums uzreiz krītas, kā arī izslēgšanas slieksnis, kad akumulatori ir pievienoti. Cyrix-i programmatūra dara vairāk kā tikai tikai savieno un atvieno akumulatoru, pamatojoties uz akumulatora spriegumu ar fiksēto laika nobīdi. Cyrix-i produkts aplūko vispārējo tendenci (sprieguma palielināšanos un samazināšanos) un maina iepriekšējo darbību tikai tad, ja tendence noteiktā laikā ir mainījusies. Laika nobīde atkarīga no sprieguma nobīdes un kopējās tendences. Turklāt var izmantot četrus slēdžu profilus ( skatiet datu lapas otrajā lapā ).

12/24V un 24V/48V automātiskā diapazona regulēšana.

Cyrix-i modeļi paši spēj noteikt akumulatora sistēmas spriegumu.

Nav sprieguma zudumi.

Cyrix akumulatoru releji ir lieliski diožu izolatoru aizstājēji. Galvenā īpašība ir, ka tam praktiski nav sprieguma zudumu, lai ģeneratoru vai akumulatoru lādētāju izejas spriegums nebūtu jāpalielina.

Prioritātes noteikšana startera akumulatoram.

Tipiskā iestatījumā ģenerators ir savienots tieši ar startera akumulatoru. Akumulators priekš papildus patērētājiem un citi akumulatori ir pievienoti pie starta akumulatora, kuram pieslēgts Cyrix relejs. Kad relejs uztver, ka startera akumulators ir sasniedzis savienojuma spriegumu, tas ieslēgsies, lai nodrošinātu paralēlu uzlādi pārējiem sistēmas akumulatoriem.

Paralēlais savienojums ārkārtas gadījumā.

Cyrix var arī ieslēgt ar spiedpogu ( Cyrix paliek ieslēgts 30sek ) vai savienojuma slēdzi. Tas ir īpaši noderīgi avārijas gadījumā, kad startera akumulators ir izlādējies vai bojāts.

 

Uzzini vairāk apskatot produkta datu lapu ŠEIT

Papildu informācija

Svars 0,9 kg
Dimensijas 7,8 × 10,2 × 11 cm