Motociklu Sezona: Piemērota izvēle visiem!

Ar maija sākumu motociklu sezona norit pilnā sparā, un mēs Akumulatoru Centrā esam sagatavojušies ar visiem populārākajiem un netik pieprasītiem akumulatoriem, lai nodrošinātu jūsu motocikla paredzēto jaudu un uzticamību. Izvēloties piemērotu akumulatoru, jūs būsiet pārliecināti par to, ka jūsu motocikls būs gatavs jauniem piedzīvojumiem uz ceļa.

Pastāstīsim par akumulatoru tipiem, kurus atradīsiet mūsu veikalos un ar ko tie atšķiras no katra?

AGM/GEL Akumulatori:

Sāksim ar populārāko un daudzu iecienītajiem tipa akumulatoriem, kas ir  AGM (absorbējošs stikla materiāls) un GEL (želatīns) akumulatori. Šie tipi  ir ideāli piemēroti motocikliem, kvadracikliem un ūdensmočiem. Galvenās īpašības, kas šos akumulatorus padara populārus ir to ērtā lietošana. Šie akumulatori nav apkalpojami, tādēļ tiem nav nepieciešamas papildus apkalpošanas darbības, kā piemēram blīvuma pārbaude, ka ir aktuāla skābes akumulatoriem. Šos akumulatorus var novietot arī uz sāniem salīdzinot ar skābes akumulatoriem.

LiFePO4 Akumulatori:

Ja jūs meklējat jaunāko tehnoloģiju un augstāku veiktspēju, ieskatieties LiFePO4 (lītija dzelzs fosfāta) akumulatoros. Šie akumulatori ir viegli, ilgstoši un izturīgi, nodrošinot augstu enerģijas efektivitāti un ilgstošu kalpošanas laiku. LiFePO4 akumulatori ir īpaši izturīgi pret izlādi un pārplūdiem, padarot tos par drošu un uzticamu izvēli jūsu motociklam.

Skābes Akumulatori:

Šie tipa akumulatori ir tradicionalākie un pazīstami ar to ka tajos iekšā ir elektrolīts sķidrā veidā. Cenā tie ir draudzīgi un tos ir viegli uzturēt sekojot līdzi blīvumam un uzlādes līmenim akumulatorā.

Mūsu piedāvājumā: Fulbat, Bpower, BS Battery

Akumulatoru Centrs sortimentā atradīsiet akumulatorus no vadošiem un pārbaudītiem ražotājiem, tostarp Fulbat, BS Battery un Bpower. Šie ražotāji ir pazīstami un pārbaudīti vairāk sezonu garumā, kas ir ieviesis uzticību no mūsu klientiem. 

Apmeklējiet Akumulatoru Centrs mājaslapu, lai piemeklētu piemēroto akumulatoru jūsu motociklam! 🏍️💨