Iepazīstinam ar dažādiem bateriju/elementu lādētājiem kas spēs uzlādēt piemērotus elementus katra velmēm. Visbiežāk izmantotie elementi ikdienā tiek divi galvenie ķīmiskā sastāva elementi, Ni-Mh (niķeļa metāla hidrīda) un Li-ion (Litija jons).

Abi šie ķīmiskā sastāva elementi ir atšķirīgi un ne visi lādētāji atbalsta abu tipa elementu lādēšanu. Galvenā atšķirība ir nominālais elementa spriegums, kas Ni-Mh ir 1.2V un Li-ion elementiem 3.6V vai 3.7V. 

Lādētāji, kuri paredzēti AA un AAA izmēra Ni-Mh elementiem: 

Lādētājs Eneloop BQ-CC17

https://akumulatorucentrs.lv/eneloop-bq-cc17-aa-aaa-ladetajs/

Lādētājs Eneloop BQ-CC55E

https://akumulatorucentrs.lv/eneloop-pro-bq-cc55e-aa-aaa-ladetajs/

Šie lādētāji ir mūsu klientu populārākie lādētāji, jo komplektā tiem nāk 4gabali AA izmēra Eneloop lādējami elementi. Lādētāji spēj lādēt elementu no viena līdz četriem reizē. Lādētāji pietiekami ātri (atkarīgs no elementu tilpuma) spēs uzladēt jūsu elementus. Lādētāji neaizņem daudz vietas un ir kompakti. 

Lādētāji, kuri paredzēti Li-ion un Ni-Mh elementiem dažādos izmēros:

Lādētājs Xtar VC2S

https://akumulatorucentrs.lv/xtar-vc2s-micro-usb-li-ion-ni-mh/

Lādētājs Xtar VC4S

https://akumulatorucentrs.lv/xtar-vc4s-micro-usb-li-ion-ni-mh/

Šo abu lādētāju galvenā priekšrocība piedāvā lādēt abus Ni-Mh un Li-ion ķīmiskā sastāva elementus. Lādētājus ar USB savienojuma palīdzību iespējams pievienot pie portatīvā datora, stacionārā datora, vai ar adaptera palīdzību pieslēgt lādētāju pa tiešo pie rozetes. Lādētāji aprīkoti ar LCD displeju, kur iespējams redzēt sīkāku informācu par uzlādes gaitu redzot uzlādes spriegumu un mAh kas jau elementā ir uzlādētas.

Sīkāku informāciju un visus mūsu bateriju/elementu lādētājus variet apskatīt kategorijā:

https://akumulatorucentrs.lv/produkta-kategorija/ladetaji/kategorija-bateriju-elementu-ladetaji/