6 voltu dziļizlādes akumulatori dažādam pielietojumam. Neatkarīgi vai esat brīvdabas entuziasts, kempera lietotājs, kurš paļaujas uz akumulatoru enerģiju vai industriālās tehnikas lietotājs. Mēs zinam cik svarīga loma ir akumulatoram, lai atvieglinātu un uzlabotu ikdienas gaitas. No plašā pieejamo akumulatoru klāsta 6V dziļizlādes akumulatori izceļas kā spēcīgi un ilgmūžīgi risinājumi jūsu enerģijas vajadzību nodrošināšanai. Šajā blog ierakstā ieskatīsimies 6V akumulatoru pasaulē, izpētot to īpašības, funkcijas un lietojumu. Neatkarīgi no tā, vai meklējiet uzticamu barošanas avotu saviem kempinga braucieniem vai vēlaties izveidot ārpus tīkla barošanas sistēmu, šie akumulatori var būt tas ko meklējiet! 

6V dziļizlādes akumulatori to īpašības un pielietojums.

Atšķirībā no parastiem starta akumulatoriem, kas paredzēti īsam enerģijas nodrošinājumam, dziļizlādes akumulatori ir paredzēti ilgstošai un uzticamai jaudas padevei ilgākā laika periodā tieši jūsu patērētāju darbināšanai. Produktu klāstā atrodami tradicionālie skābes tipa un AGM/GEL akumulatori. Galvenās atšķirības starp šiem tipu akumulatoriem ir kalpošanas laiks jeb (uzlādes/izlādes) ciklu skaits un uzlādes ātrums ko spēj uzņemt akumulators. AGM/GEL tipa akumulatoriem ir lielāks ciklu skaits (atkarīgs no konkrētā modeļa) un tiem ir spēja līdz 5x ātrāk uzņemt uzlādi nekā tradicionālie skābes tipa akumulatori. 

Populāri pielietojumi un nozares kur tiek izmantoti šāda tipa akumulatori.

Lietošana ūdens transporta darbināšanai: Neatkarīgi no tā, vai ceļojat atklātā jūrā vai pa mierīgu ezeru, 6V slodzes akumulatori nodrošinās uzticamu enerģijas avotu jūsu elektronikai, velcēšanas motoriem un apgaismojumam. To korpuss ir veidots ar noturību pret pieļaujamām vibrācijām un triecieniem, padarot tos ideāli piemērotus dzīvei uz ūdens. 

Golfa mašīnas: Vairākos golfa mašīnu modeļos tiek izmantoti 6V dziļizlādes akumulatori, lai nodrošinātu ilgstošu un uzticamu kalpošanas jaudu pilnai spēles dienai. Šie akumulatori ir atpazīstami ar savu ilgmūžību un spēju izturēt uzlādes un izlādes ciklus, kas bieži nepieciešami golfa mašīnām. 

Saules paneļu sistēmām: Ja vēlies izmantot saules sistēmas priekšrocības enerģijas izmantošanai ārpus tīkla, 6V dziļizlādes akumulatori var kalpot kā enerģijas uzkrāšanas vienības, nodrošinot stabilu enerģiju pat tad, ja nespīd saule. Akumulatorus var savienot virknē vai paralēli atkarībā no jūsu saules sistēmas prasībām. 

Kemperi vai āra piedzīvojumi pie dabas: Sākot no kempera tehnikas darbināšanas, kampinga apgaismojuma un ledusskapja darbināšanas līdz ierīču uzlādēšanas, 6V dziļizlādes akumulatori var atvieglot jūsu atpūtu pie dabas un padarīt to patīkamāku. 

Dziļizlādes akumulatori nodrošinās atbilstošu jaudu jūsu vajadzībām kādam no iepriekš minētajiem mērķiem vai kādam jūsu specifiskam pielietojumam. Strādājam ar tādiem ražotājiem kā, Sonnenschein, Fulbat, Dynac u.c. Uzzini visu par mūsu 6V akumulatoru piedāvājumu sazinoties ar kādu no mūsu veikaliem vai apskati tos kategorijā Slodzes akumulatori. 

Apskati Kontaktu sadaļu: https://akumulatorucentrs.lv/kontakti/

Ieskaties dziļizlādes 6V akumulatoru produktu klāstā: https://akumulatorucentrs.lv/produkta-kategorija/slodzes-dzilizlades-akumulatori/slodzes_dzilizlades_akum_volti-6v/